Naast het promoten/organiseren van evenementen proberen we ook leuke winacties op te zetten voor onze achterban.

Sinds 2012 verloten we elke week leuke prijzen via Facebook en vanaf 2013 gaan we ook leuke prijzen via de website verloten. De totale waarde van elke maandactie is minimaal 100 euro en we gaan hier binnenkort meer over bekendmaken.

Hierbij de namen van de prijswinnaars in 2013:

Winnaars Facebook Winactie:

Week 52: Michelle Wong (Red Pocket)
Week 51: Kelvin Mok (Sushiplate Japans Genieten)
Week 50: Francis Blom (Kam-Yin dinerbon 25e)
Week 49: Mariska Meilan Broersen (Muse cocktails)
Week 48: Dew Sakaew (Smartphonehoesjes.nl)
Week 47: Alex Man (10x shots KTVbar)
Week 46: Thieu-Phung Vien (Blooming theeset van Pretty Tea)
Week 45: Dees Meijer (Asian BBQ op locatie)
Week 44: Ryan Tsja (Oishii Cocktail actie)
Week 43: Manyeu Lau (My iCover)
Week 42: Martijn van der Wijck +1 (Dirty Asian)
Week 41: SheueYee Ng / Marco Liang / Nhu Quynh Pham (I Do Asians)
Week 40: Weiqun Wu (ILA/Super Asian)
Week 39: Li Ying Hu (ILA arrangement)
Week 38: Mimi Wong (I Love Asian VIP arrangement)
Week 37: Nisya Retnasari (Big Bounce / Asian Events @ Noxx)
Week 36: Envy Cheung (United Asia / DJ Irwan pakket)
Week 35: Nanaa Wang (Mister Bubble Tea)
Week 34: Thuy Nguyen (ASN 10Yr Anniversary Party)
Week 33: Merlinda Chinafat (ASN 10 Yr Anniversary Party / Dotz Mixtape)
Week 32: Katherine Pietersen (ILA Reunion / ASN 10 Yr)
Week 31: Tjiwa Huang (ILA Reunion Vip Pakket)
Week 30: Piyada Srakaew (ILA Reunion VIP)
Week 29: Randy Kwa (I Love Asian)
Week 28: Kim Nga (Super Asian)
Week 27: Jahliyah Wijnhard (Asian Escape)
Week 27: Mischa Hu (One Night In Asia)
Week 26: 吴俊 (Asian Escape)
Week 25: Jeany Barcelona Mante(ONIA)
Week 24: Luise Lam, Lindsey Losiesen & Michael van Leeuwen (Asian Deluxe)
Week 23: Cam Huong Tran (HuMan Asian Night)
Week 22: Hiu Jin (One Night In Asia)
Week 21: Chuk Wah Wu (ONIA)
Week 20: Ying-Ying Ma (Jason Chen / Asians Unplugged)
Week 18: Charissa (Asian Escape)
Week 17: Chuk Yin Li (One Night In Asia “ONIA”)
Week 16: Patrick Goes (I Do Asians)
Week 15: Christian Meñoza (Dirty Asian “Mega Edition”)
Week 14: Diny van der Aa (The Hong Show)
Week 13: Janine Le (Asian Secret Affairs)
Week 12: Jason Ma (Myicover)
Week 11: Martijn van Lieshout (Dirty Asian)
week 10 Xtra: Kim Nga (Asian Top Model)
week 10: Mimi Wong (Jason Chen)
week 09: Kiki Ng (Johnnie Walker)
week 08: Daping Deng (K-Gold)
week 08 Xtra: Fong Chang (DA)
week 07: Piyada Sweet (โบว์) (Noxx / DA)
week 06: Jin Ou (Asian Rebels / CNY Party)
week 05: Lucia Pham (CNY Party)
week 04: Franky Pang (Dirty Asian)
Week 03: Chin Bee Ong (Asian Rebels)
Week 02: Sanne Choi (Asian Rebels)
Week 01 Xtra: Felix Choy (HuMan)
Week 01: Dcy Lala (HuMan)

Winnaars Maandactie:
Februari: 1. Sin Yan Tsang 2. Wingyu Chung 3. Zong-le Woo (Space Oddity)
Maart: Lucia Pham uit Roosendaal (Polaroidz)
April: Anita van Dijk (Stream & Field Jewellers)
Mei: Roy Beudeker (Specialties Handmade in Amsterdam)
Juni & Juli: (Kaspersky Lab)
November: Corry de Vos (Polaroidz)
December: Fefe Shi (Ma Bella Cupcakes)

Winnaars Mailing:
09: ILA(), Super Asian ()
08: ILA (Huijiao Wang, Anna Zhou, Joey Sun)
07: Escape (Melvin Rooth, Li-Ying Tjeng)
06: Bunnik (Fefe Shi, Yasmine),
05: Escape (Yiona Lam, Fong Chang),
04: Dirty Asian (Iñigo Heiliegers, Ziqi Zhang)
02: Dirty Asian: Linh Nguyen (Heerenveen), Truong Nguyen (Papendrecht) / Asian Events: Rob Verstraaten (Zegge), Jessica Chu (Sint-Michielsgestel)
01: HuMan: Amy ZHou (Rotterdam), Lotte van Driel (Almelo) & Yumi Lai (Rhenen)

GEEN REACTIES